In: Kolimine0

Tore, kui teil on kodutehnika originaal pakend, aga enamasti ei hoideta seda kodus kaua, kuna see võtab palju ruumi. Mida siis teha? Ärge muretsege, väljapääs on alati olemas.

Külmikul, eriti vanal mudelil, transportimise käigus kindlasti tuleb kinnitada kompressor. Seda tehakse selleks, et vältida kahjustusi ja rõhu alandamist. Kinnitage kruvid, kui need on olemas. kui neid pole, sobib traat või nöör, võimalikult tugevalt fikseerige vedrud, et vältida tehnika liikumist transportimise ajal.

Uute külmikutega on lihtsam, sest neil on kõik juba kavandatud, ja enamused kompressorid ei vaja fikseerimist.

Ärge unustage välja võtta kõik riiulid ja toidukraam külmkappist ja eelnevalt teda sulatada. Samuti on parem fikseerida uksed kleeplindiga. Radiaator on tavaliselt suletud kaitsekattega, kuid kui teil on külmiku vana mudel, on mõistlik katta radiaator kartongiga ja kinnitada. Kui teil on palju lainepapi, siis on mõistlikum pakkida kogu külmkapp.

Külmkapp tuleks transportida külje peal, et ei toimuks rõhu alandamist. Transportimise käigus ei tohi mingil juhul külmkapp ukse ega radiaatoriga allpoole panna, tuleb tagada mitte ainult korpussi, vaid ka radiaatori turvalisuse.

Samasugune ette valmistamisprotsess toimub ka teistele kodumasinatele, näiteks pesu- või nõudepesumasinale. Nagu ka külmikuga, on vaja kogu sisu, riiulid välja võtta, lasta vee välja ja võimaluse korral pakendada seda kile või lainepapisse. Kindlasti on vajalik liikuvate osade – mootori ja trummi – kindel kinnitamine.

kolimisauto, kolimisteenus Тallinnas

(2 votes, average: 3,00 out of 5)
Laadin...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga