In: Kolimine0

Mis järjekorras on parem alustada kontori kolimist? Kõigepealt tuleb võrgust lahti ühendada kõik elektriseadmed ja ühendused. Kõik arvuti ja kommunikatsiooni juhtmed – parem märgistada, et vältida segiajamist nende  ühendamisel. Pöörake tähelepanu sellele, mis kontoriseadmele, mis kulub. Sidekaablid pakkige karpidesse ja märgistage. Kui olete kõik seda teinud, saate hakata edasi liikuma.

Seadmete transport

Ekraanid, monitorid tuleb pakkida kilesse (näiteks mullikile) ja kindlalt fikseerida. Parem väljapääs – tehase või suuruse järgi sobiv pakend.

Karpide puudumisel, kasutage lainepapp ja kleeplint.

Dokumentide pakkimine

Dokumentide pakkimine on ka väga oluline tegevus firma kolimisel. Paber on piisavalt raske ja tavapärased kilekotid ei sobi – kaustade teravad nurgad kiiresti rebivad kilekotti lõhki. Parem on kasutada paksemaid pappkaste, nii et dokumendid ja väärtpaberid ei läheks kaduma ja ei kukkuks põrandale. Paljud poed ja isegi apteegid annavad tasuta mitte vajalikud neile karbid.

Olge ettevaatlikut ja ärge üle kaalustage karpe. Tavaliselt võib keskmine karp taluda kuni 20 kg.

Sellepärast ongi parem kasutada pakkematerjalina väikesi karpe, suured sobivad paremini kontoriseadmete jaoks. Valige vajaliku suurusega karbid, et vältida tühimike ja liikumisi transportimise ajal. Õigesti valitud kastid tagavad ohutu kontori kolimist.

kolimisteenused firmadele, kolimisteenused tallinn

Mööbel

Kontorites on tavaliselt palju suuremahulist mööblit, ning laadida teda lahti monteerimata ebapraktiline, kuna ta on liiga mahukas. Lisaks sellele teda on keeruline trepist kanda ja isegi liftis, kui see on olemas, ei pruugi selliste mõõtmete jaoks alati piisavalt ruumi olema.

Võimalusel on parem mööbli ikka lahti võtta. Ärge unustage hoolikalt pakendada mööbli kinnitusdetailid ja märgistada kõik lahti monteeritud mööbli osad. Hiljem see kergendab koosteprotsessi.

  • Väikesemad osad ja detailid võite kokku panna mitme kaupa.
  • Mööbliosad pakkige kile või papiga, kinnitades neid kleeplindiga.
  • Toolid ja bürootoolid on soovitatav pakendada kilesse.
  • Segaduse vältimiseks märgistage pakendid ja kastid.

Kontori kolimine lõpeb asjade ja mööbli lahtipakkimise ja kokkupanekuga, mis võtab vähem aega ja vaeva, kui kõik on korrektselt märgistatud.

(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Laadin...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga