In: Kolimine0

Väikese ja kerge veose kahjustamise tõenäosus transportimise või laadimise ajal on palju väiksem kui raskete pakendite puhul.

Raske ja suuremahuline pakend võib mitte mahtuda lifti või autosse. Mööbel tuleb transportimiseks sageli lahti võtta, nii et saaks mitte ainult mugavalt pakkida ja kaitsta kahjustusest, vaid ka säästa auto ruumi, et te ei maksaks suure veoauto eest ja teostada kolimisteenus väiksema ja odavama kaubafurgooniga.

Oluline on ära võtta kõik riiulid ja fikseerida uksed ja sahtlid traadiga või kleeplindiga, et nad ei avaneks kandmise ajal.

Kui te transpordite kappi, veenduge, et hoolikalt pakendasite mööbli kerge purustavad osad (sh. klaaspaneelid, uksed, peeglid).

Kui mööbel ei ole lahti monteeritav või ei ole võimalik teda lahti võtta, siis pange antud mööbel autosalongi tagaseinaga parda juurde. Nii saab väikseid asju kappi sisse panna säästudes ruumi. Näiteks saate lilled või habras esemed sinna paigutada.

Ärge unustage pakitud mööbliosad ära nummerdada, et vältida segadust  kokkupanemisel. Kui kappe on mitu, tuleb kinnitusdetailid hoolikalt eraldi pakendada karpi või kotti.

Need toimingud säästavad teie aega ja vaeva mööbli kokkumonteerimisel.

kolimisteenused Тallinn, kolimisteenus harjumaal

(No Ratings Yet)
Laadin...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga