In: Kolimine0

Kui teil on ainult üks päev asjade kokku pakendamiseks, ei ole kolimise ettevalmistamine nii lihtne.

Soovitatav kolimiseks valmistuda ette. Esiteks vajate pakkematerjale – väiksed või keskmise suurusega kastid sobivad kõige paremini. Karpe saab soetada spetsiaalsetes kauplustes, mis müüvad pakendit või lihtsalt küsida lähedal asuvas poes. Kui plaanite kolimist ,siis näiteks Tallinnas on palju erinevaid toidu- ja mööblikauplusi, kus on lai valik erineva suurusega lainepapist kaste, mis kasutati kauba transportimisel ja enam ei vajata. Tööstuskauplustes reeglina võib ka leida karpe korralikus seisundis.

Mullkile ideaalne pakendamismaterjal, aga ilma temata saab ka hakkama. Kartongilehtedega saab pakkida mis tahes asjad, fikseerides neid kleeplindiga, mis kindlasti leidub igas majas.

kolimisteenus tallinnast, kolimisteenus viimsis

Asjade transportimiseks ja pakendamiseks võite kasutada prügi- või kilekotte, mis on saadaval igas poes. Raskete asjade jaoks on parem kasutada tugevuse tagamiseks kaht kilekotti korraga. Ärge üle pingutage, kotid ei tohiks olla liiga rasked ja mitte tõstavad.

Ärge pange liiga palju asju korraga kotti või kasti – keskmise suurusega pakendid on kergem kanda ja kolimisteenus möödub ilma vigastuste, kahjustuste ja muude soovimatute tagajärgedeta.

Pange tähele: parem on, kui kastid on kandilised või ruudukujulised, et laadimise ajal jääks vähem tühja ruumi.

Soovitatav mitte jätta pakendamine viimaseks päevaks. Kui elate linnas nagu Tallinn – alustage  kolimise planeerimist vähemalt nädal ette.

(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Laadin...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga