In: Korterite remont0

Korteri remont on nagu orkaan – toob segadust ja sunnib omanikud elama kohvrite peal. Mööbel omalt kohalt teisaldatud või välja viidud, asjad on laiali visatud, tapeet maha kooritud ….mitte rõõmustav silmapilt. Piikalt elada antud tingimustes raske ja homme või ülehomme teie kannatus saab otsa. Tahaks kiiremini lõpetada see korralagedus, kuid on vaja teha kõik õigesti, nii et kulutatud jõupingutused ja aeg ei läheks raisku.

ehitustööd, korteri remont, korterite remont

Renoveeritud korteri

  • Mõelge sellele, missugust korterit te soovite näha ilma remondita, kas nõuate kvaliteetset remonti kõigi reeglite järgimisega või olete juba valmis midagi andestama.
  • Kui teie nõuded ei ole nii ranged, otsustage perekonnanõukogul, missugused planeeritud keerulised viimistlustööd olete nõus asendada lihtsamatega. Näiteks, parkettmooduli paigaldamine (mis tuleks katta mitu lakki kihiga) väga pikk ja keeruline protseduur, asendage see parkettmustriga laminaadi või linoleumiga. Keerulised kipsplaadist või pingutus lae konstruktsioonid asendage tavalise värvimisega või valgendamisega. Kui teil on piisavalt siledad seinad, lagi ja põrand, ärge raisake aega ja raha pinna tasandamiseks, paigaldage kohe järgmine kate.
  •  Võtke kõik oma kätesse. Ärge lootke kellelegi peale, ainult endale, nii ärge oodake abikaasa abi – korraldage kõik ise. Võtke laen, käige ehituspoes või tellige kõik vajalik veebipoest. Kutsuge nädalavahetuseks sõpru, ning ühiskoos, paari päevaga lõpetage remont .
  • Kui teie nõuded ikkagi püsivad kõrgel tasemel, sõbrad teid ei aita, kutsuge siis parem remondi meeskond. Valige brigaad, kellel on head soovitused, kui osa remondist on juba tehtud, siis nende teenused ei lähe teile väga kalliks. Koostage leping, kus on märgitud kõik tingimused, kulud ja töö liigid, sealhulgas sisestage punkt karistustega, tähtaegade rikkumise eest. Nii te teate täpselt, millal remont lõpeb ja saate planeerida oma elu renoveeritud korteris.

ehitustööd, korteri remont, korterite remont

  • Kui te elate eramajas, suure majandusega, ärge üllatuge püsiva remondi üle. Sellisel juhul – see on lõputu püüdlus tipptasemele , remont ei lõpe kunagi. Mõistke ja leppige sellega, hoidke kord tubades, kus remont ajutiselt peatatud ja naudige elu.

Hoolimata soovist võimalikult kiiresti lõpetada remont, ärge rikkuge tegevuste ja tehnoloogia korda. Enne küttesüsteemi vahetamist või maalritööde teostamist viige lõpuni kõik elektritööd, ning tapeetime tehke peale uute akende paigaldamist.

(9 votes, average: 3,33 out of 5)
Laadin...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga