In: Korterite remont0

Korteri remonditööde planeerimist saab võrrelda laiaulatusliku rünnaku ettevalmistamisega mitmel rindel. Siin on oluline mitte ainult jõudude ja vahendite korrektne välja arvutamine, seadmete arvu kindlaksmääramine, vaid ka õigesti määrata „vaenlase“ purustamisjõu lööki tähtaega. Niisiis, millal on kõige kasulikum alustada remonditööd?

 korteri remont Tallinnas, korterite remont Tallinn

Remonditööd

  • Esiteks määrake kindlaks, milliseid remonditöid te kavatsete teha. Kui üritus toob kaasa ainult akende või radiaatorite väljavahetamise, parem eraldage selleks üks suvekuudest.
  • Soojal hooajal on soovitatav ka seinapragude pahteldamine, vannitoa värskendamine ja torustikku ja parandamine , kuna nende remonditööde käigus tuleb sooja vee sulgemine .
  • Remonditööde aja valimisel arvestage ka, et paljud ehitusmaterjalid on mõeldud kasutamiseks pluss temperatuuri vahemikus, muidu nad võivad kaotada oma kasulikud omadused. See kehtib teatud tüüpi ehitussegude, laki- ja värvikihtide kohta. Küsige neid materjalide ostmisel.
  • Kui te üritate teha remonti odavamalt, lükake mõni töö talveperioodile, kuna selle ajal mõned ehituse ja remonditeenused on oluliselt odavamad. Sügis-talvise perioodile saate planeerida näiteks parkett- või laminaadi paigaldamist, linoleumi väljavahetamist.
  • Talveks või kevadeks, planeerige ettevalmistustööd – renoveeritud korteri disaini planeerimine, vajalikke materjalide ja kodutehnika ostmine. Suvehooaja algusega, reeglina tõusevad viimistlusmaterjalide hinnad.
  • Kui ei ole võimalust teha kiirremonti, lööge töö mitmeks etapiks. Osa remonditöödest tehke suvel ja mõned toimingud jätke külmemale hooajale. Selliseid remonditööd, nagu tapeetimine, seinte ja lagede värvimine, plaatide paigaldamine võivad olla teostatud igal hooajal.
  • Kliimaseadmete paigaldamine, mis hõlmab välisseadme paigaldamist, samuti rõdu või lodža kujundamist viige läbi soojal hooajal. Sest siis teile ei ole vaja säilitada eluruumi temperatuuri. Mõningatel juhtudel on ka talvel võimalik teha erinevaid remonditöid , kui remondi ajaks on võimalik eluaset rentida. Nüüd Te teate, millal teha remont korteris. Võite lugeda artikli, millest alustada korteri remont.
(19 votes, average: 4,21 out of 5)
Laadin...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga