Tänapäeval teostada kontori kolimist on sama keeruline ja vaevarikas, nagu näiteks ka korteri kolimine, või kolimine korterist maakodusse. Keerulisemaks muutub see probleem veel ka sellega, et tavaliselt tööprotsess ei tohi katkeda. Seetõttu kolimine uude kontorisse peab toimuma kiiresti, täpselt, organiseeritult, et lühimate tähtaegade jooksul transportida kogu mööbel ja dokumentatsioon, asetada kõik oma kohtadele ja koheselt asuda tööle.

Et mitte puutuda kokku selliste raskustega, pakume teile pöörduda meie poole. Meie – oleme kogenud kolimisfirma, kes aitab teil „võtmed kätte“, põhitööst eemale kiskumata, kiiresti ja probleemideta kolida uude kontorisse.

Taskukohane hind – 2 laadijat 39€ — ja kvaliteetne mööblivedu korraliku pakkimise ja lahti/kokkupanemisega kogenud ja tähelepanelike laadijate poolt – see on see, mida te vajate kontori kolimisel.

Kaubavedu me teostame Tallinnas ja lähialadel. Tellida kontori kolimise meilt te saate hinnaga alates 15 € tund Tallinnas. Me tagame veose pakkimise vastavalt selle kategooriale ja hapruse tasemele, valime vajaliku sõiduki, aitame lahtipakkimise ja kokkupanemisega, et säästa teid liigsetest toimetustest.

Valides meie firma, te valite asjade ja mööbli veo eile sobival ajal, odavalt, kiiresti ja teie vara kahjustamata. Meie hind on taskukohane ja tagab teile ohutuse ja mugavuse.

Telli teenus kohe!

  • Täida allolev tellimisleht ja saada see. Meie spetsialist võtab teiega ühendust 24 tunni jooksul
  • Täpsema hinnapakkumise saamiseks soovitame lisada objekti foto ja kirjelduse

x