Olmetehnika (telerite, külmikute), mööbli, orgtehnika utiliseerimine.

Harju maakondadesse hinnaga alates 15 € tund.

Aastatega igapäevaelus koguneb palju erinevaid üleliigseid mööbliesemeid ja elektriseadmeid, mis on oma aja juba ära elanud.

Vaevalt te ise tahate tegeleda tehnika või mööbli äraveoga. Kuid võib tellida väljaveo utiliseerimiseks ja vabastada ennast paljudest probleemidest, aga täpsemalt sobiva transpordi, prügilate ja vajaliku füüsilise jõu otsingutest.

Et teha tellimus kodunt vana mööbli, ehitusprahi, olmetehnika väljaveoks, lihtsalt helistage meile või jätke tellimus veebilehele.

Suuremõõduliste asjade, näiteks: kappide, puhvetkappide, voodite, tugitoolide, laudade, sektsioonkappide, kummutite, diivanite väljaviimiseks tuleb kohale ettevalmistatud laadijate brigaad. Objektid paigutatakse veotransporti ja teostatakse kohaletoimetamine eraldatud polügoonidele.

Teenuse ja auto maksumus meie firma poolt taskukohane ja sõltub töö mahust. Hind utiliseerimise eest arvestatakse personaalses korras iga kliendi jaoks, seetõttu te võite täieliku kindlustundega broneerida meie teenuseid Harju maakonnas ja Tallinna linnas meilt.

Telli meilt väljavedu:

  • töö täpseks tähtajaks;
  • täitmise täpsus kõikidel töö etappidel;
  • taskukohane keskmine turuhind;
  • teostatud töö kvaliteet.

Telli teenus kohe!

  • Täida allolev tellimisleht ja saada see. Meie spetsialist võtab teiega ühendust 24 tunni jooksul
  • Täpsema hinnapakkumise saamiseks soovitame lisada objekti foto ja kirjelduse

x