korteri renoveerimine
In: Korterite remont

Korterite remont oma jõududega — ei ole kõige optimaalsem lahendus. Korterite remont „võtmed kätte“ – see on parim valik!

Enne kui alustada korterite remonti Tallinnas, on vaja leida hea firma, kus töötavad kogenud professionaalid, on olemas head vastukajad teostatud tööde kohta. Meie juures töötavad ainult kõrge kvalifikatsiooniga professionaalid, kes teavad, kuidas saab kiiresti, ja seejuures kvaliteetselt teostada korterite remonti Tallinnas. Remontitööd — see on terve ürituste süsteem: kapitaalremont, dekoor, sanitaartehnika paigaldamine ja vahetus, elektritööd, pistikupesad, sisemised vaheseinad ja nii edasi.

Tööde hind sõltub tüübist (kapitaalne, kosmeetiline remont) ja mõõtudest. Meie firma annab garantii, et tööde teostamisel järgitakse nii ehitusstandardeid, – norme kui ka kvaliteeti.

TALLINN. REMONDIMEISTRID

Soovi korral, te võite ise kontrollide tööde käiku: algusest peale ja kuni dekoori etapini. Enne tööde alustamist tuleb kindlasti sõlmida leping, milles on kokku lepitud kõik punktid, ja siis ei teki arusaamatusi täitja ja tellija vahel. Iga projekt on unikaalne. Firma võtab arvesse kõiki korteri või ruumi omadusi. Ehitajad, disainerid, arhitektid ja kõik teised firma töötajad on läbinud hoolika valiku, omavad suurt kogemust ja suudavad lahendada isegi kõige raskema ülesande. Kvaliteedi garantiiks on see, et firma juhtkond kontrollib kõiki spetsialistide toiminguid. Meie põhireegliks on – tööde teostamisel Euronormide järgimine.

Korterite remonti Tallinnas firma teostab kokkulepitud tähtaegade jooksul. Tööd võivad olla mis tahes raskusastmega, mis sisaldavad endas nii lammutamist kui ka seinte, vaheseinte teisaldamist, elektrijuhtmestiku ümberjaotamist jne., samuti teostada remonti, mis välistab kõiki neid punkte. Töötajad – erinevate profiilidega professionaalid suudavad teid kiiresti aidata teostada korterit remonti isegi uutes majades. Tööd on erinevad, ja teie võite valida neid vastavalt oma finantsvõimalustele.

Miks on parem valida firma, aga mitte eraisiku teenused?

Eraisikutest ehitajatega on võimalik kokku leppida hinnas, mis on palju väiksem, kui suurfirmal, kuid kvaliteedi garantiid te vaevalt et saate. Sellistel juhtudel, isegi mitte iga kord ei sõlmita lepingut. Meie töötajad läbivad hoolika kaadrivaliku, nad teostavad kõrgkvaliteetsel tasemel euroremondi teie korteris, järgides kõiki norme. Iseäranis enam ohtlikud on mitteprofessionaalsete töötajate eksimused elektri- ja sanitaartehniliste tööde valdkonnas, mis toovad kaasa selliseid tagajärgi, nagu põleng, leke ja muud ebameeldivused. Kuid, isegi mitteolulised kõrvalekaldumised normidest tööde teostamisel ehitajate poolt, kes suudavad ennast tõestada üksnes mingi aja möödudes, on kerge rikkuda ära kogu remonditud tuumi ilme, aga vahel võivad kujutada ohtu tervisele. Mitte kõik mitteprofessionaalid suudavad teha õigeid mõõdistusi ja arvestusi, mis hiljem võib kajastuda suurtes kulutustes liigsetele materjalidele. Tellida korterite remonti firmalt on palju ohutum ja soodsam.

Milleks edasi lükata? Tellige remont meilt kohe praegu!